Bez kategorii

Lista dzieci zakwalifikowanych do Przedszkola nr 144,,Wesoła Gromada”

na rok szkolny 2O2O 2O20

ABRAMOWlCZ STANlSŁAW
ANDRZEJEWSKA BARBARA ZOFlA
ANHOLCER NATALIA
ANIOŁA ADAM
ANlOŁEK ALEKSANDRA ANNA
ANTCZAK BARTOSZ
ANTCZAK WOJClECH
BANDOSZ HELENA
BĄCLER HANNA BĄCLER
BEDNARKlEWlCZ ZOFlA
BERBEC ALAN
BODNAR FlLlP
BORKOWSKA ZOFlA
BRODZlAK FlLlP JÓZEF
CHMlELEWSKA ZOFlA
CHUDY ANTONl JAN
ClBOROWSKl KRYSTIAN
ClCHOCKA NATALlA
CZAJKA ANTONl
CZAJKA FRANClSZEK
CZAJKA JAN
CZECH LEWSKl JAKUB
DOMAGAŁA JULlAN
DRADRACH ALEKSANDRA ANNA
DUNAJ FRANCISZEK
FRYSlAK BARBARA
GAJDA JĘDRZEJ

GAJDA LAURA
GŁOWA NATALlA
GŁOWA ROZALlA
GŁOWACKI ALEKSANDER
GŁOWACKI SEWERYN
GOS MAJA
GOŚClNlAK MICHALINA
GRADKlEWlCZ MONlKA
GRADKlEWlCZ MAJA
JANUSZKlEWlCZ STEFAN WOJClECH
JAWORSKA KAMILA IGA
JÓZFFlAK AGATA
KACPRZAK ZUZANNA
KOLANOWSKA MAJA ANNA
KONDRATOWlCZ FRANClSZEK PIOTR
KOSMECKA HELENA lRENA
KOSTFRA OLAF PlOTR
KOSClELNlAK MAClEJ
KOTECKA GABRlELA
KOWALCZYK LEON
KOZŁOWSKA JULlA
KOZŁOWSKI JAKUB
KOZŁOWSKI JAKUB
KRAWCZYK ŁUKASZ
KRAWCZYK TOMASZ
KUCHARSKl SZYMON
KURZAWA ANTONl KURZAWA
KURZAWA BARTŁOM l EJ KURZAWA
LEŚNlEWlCZ HANNA MARlA
LlNlARSKl FlLlP

SIELlCKl GABRlEL
SKRODZKl WOJClECH
SŁOWEK KRYSTYNA
SOŁTYSIAK ADAM
SOŁTYSIAK MAŁGORZATA
SOWlŃSKA LENA HANNA
SROKA JAGODA NATASZA
STEFANIAK GABRlELA
SYPNIEWSKA HANNA ALEKSANDRA
SZABŁOWSKA ZOFlA KATARZYNA
SZADKOWSKA ALEKSANDRA
SZAJEK DOMlNlK
SZCZECH BARTOSZ
SZUMSKl JAN
SZYMCZYK STEFAN

ŚWIATŁOWSKA ZUZANNA OLIWIA
TARKA RADOSŁAW
TOMASZEWSKA ZUZANNA
TOMASZEWSKl KASJAN MlKOŁAJ
TOPOLEWSKA JAGNA MONlKA
TURCZYN SEBASTIAN
TYRAKOWSKA LlLlANA
TYRAKOWSKl ALEKSANDER
TYSZKlEWlCZ JAKUB
WALDEK EWA
WALKOWlAK MICHAŁ ANDRZEJ
WALKOWlAK ZUZANNA MARlA
WASlLA MARTYNA
WlFJA POLA
WOJTKOWlAK OSKAR

LlPSKl MAKSYMlLIAN
LOPEZ SOŁTYSlK CRlSTlNA
ŁUCZAK ANTONl
ŁUCZAK WOJClECH
MIERZEJEWSKA MAJA
MlKUŁA ANTONl
MlSlAK MAKSYMlLlAN
MOLSKI OSKAR
NlEMlRO MICHAŁ
NOWACKl CEZARY
NOWAK MATEUSZ
NOWlCKA JULlA
NYCZ NlKODEM
OLBRYCH- MAJCHRZYCKA LENA
OLEJNlK MATEUSZ
ORCZYK JULlA
PEPŁOŃSKA HANNA
PlECHOCKA AGATA
PLEWlŃSKA BlANKA
POLESKA JULlA

POLESKA ZOFlA
POSEŁEK WlKTORlA MARTA
PRZEWOŹNA MARTA
PUFAL-PRĘTKlTOMASZ
REZLEWlCZ MAREK FRANCISZEK
ROGALSKl WOJClECH
RYBARCZYK MARTYNA
SACHARCZUK WOJClECH KRZYSZTOF
SADOWSKl LEON
SCHNElDER ADRlAN

WOŁElKO LILIANA
WoŹNlAK ANlELA ANNA
ZASTAWNY DAWID MACIEJ
ZAWODNA OLlWlA
ZlELlŃSKl WlTOLD GUSTAW

Lista dzieci niezakwaIifikowanych do Przedszkola nr 144,,Wesoła Gromada”

na rok szkolny 2010 / 2021

Baltrukevich Mikita

Ciaciuch Dominik

Jankiewicz Tomasz Michał

Kaczmarek Lidia

Szpotański Mateusz

Najniższa ilość punktów do przyjęcia dziecka wyniosła 170.

Rozmiar czcionki
Kontrast